• Rekordy školy

        • Beh o rekord školy

          23. jún 2015

          ________________________________________________________________________________

          Kategória 3. - 4. roč.

          Krátky beh - 50 m

          Dievčatá:                                                    Chlapci:

          1. Daniela Czegényová (4:A) - 7:98 s           1: Patrik Volf        (4:B) - 7:59 s

          2. Simona Cedulová      (4:C)                       2. Šimon Chomo  (3.B)

          3. Romana Donnerová   (4:B)                      3. Robert Katona  (4.B)

          Vytrvalostný beh

          1.Simona Cedulová      (4.C)  - 1:17:07      1. Patrik Volf        (4.B) - 1:19:32

          2. Rebeka Oravcová     (4.A)                      2. Samuel Gabura (4.A)

          3. Daniela Czegényová (4.A)                      3. Matej Nowak     (3.B)

                                                                       

          Kategória 1. - 2. roč.

          Krátky beh - 50 m

          1. Lea Kovačičová      (2.C) - 8:25               1. Jonáš Jakuš     (2.C)

          2. Silvia Achbergerová (2.B)                        2. Jakub Novota   (2.C)  

          3. Saška Moravíková   (2.A)                        3. Andrej Kačkovič (2.C)

          Vytrvalostný beh

          1. Katka Tordajiová     ( 1.B)                       1. Patrik Cisár       (1.B)

          2. Lea Kovačičová      (2.C)                         2. Jonáš Jakuš      (2.C)

          3. Saška Moravíková  (2.A)                         3. Jakub Novota     (2.A)  

                                                                                       

           

          KATEGÓRIA        5. – 6. ročník

           

          DIEVČATÁ                                                               CHLAPCI

           

          50 m                                                               

          1. Karin Sládeková    (5.A)    8, 19 s                         1. Martin Cisár           (5.B)    8, 03 s

          2. Zuzana Faturová    (5.B)    8, 37 s                        2. Kristián Andraščík (6.B)    8, 31 s

          3. Katka Batka           (6.B)    8, 38 s                         3. Maroš Zvarík         (5.B)    8, 32 s

           

           

           650 m                                                            

          1. Karin Sládeková    (6.A)    2, 29, 22                     1. Kristián Andraščík    (6.B)    2, 21, 19

          2. Katka Batka           (6.B)    2, 32, 07                     2. Tadeáš Jakuš          (6.B)    2, 21, 89

          3. Hana Bahnová       (5.A)    2, 36, 87                     3. Martin Cisár             (5.B)    2, 25, 31

           

          ________________________________________________________________________________

           

          KATEGÓRIA        7. – 9. ročník

           

          DIEVČATÁ                                                               CHLAPCI

           

          50 m                                                        

          1. Andrea Bucová                  (8.A)    8, 15 s             1. Martin Bilský            (7.A)    7, 00 s

          2. Lucia Gaburová                 (8.A)    8, 21 s             2. Adam Fronc             (9.A)    7, 09 s

                                                                                                 Lukáš Achberger    (7.A)    7, 09 s

          3. Nina Miklošovičová          (8.B)    8, 31 s               3. Martin Oravec          (7.A)    7, 12 s

           

           

          DIEVČATÁ                                                               CHLAPCI

           

           650 m

          1. Sandra Bohošová               (7.B)    2, 17, 03          1. Jakub Jurčík           (8.A)    1, 51, 84

          2. Andrea Bucová                  (8.A)    2, 31, 90           2. Martin Oravec        (7.A)    2, 02, 28

          3. Michaela Lukáňová           (7.B)    2, 33, 22            3. Rastislav Nowak    (7.B)    2, 03, 28

          ________________________________________________________________________________

           

          Platné rekordy z minulého školského roka (2013 / 2014)

          Adam Fronc                                   650 m               1, 46, 12

          Zuzana Hlavandová                        50 m                 7, 40 s

           

           

           

    • Kontakty

      • Základná škola Svätý Jur
      • zssvjur@gmail.com
      • +421 2 44971529, telef. číslo do školskej jedálne: 0908 789 534 jedalen@svatyjur.sk Školský klub detí - tel.č. 0908530732
      • Kollárova 2, 900 21 Svätý Jur
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje