Základná škola Svätý Jur

 

Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
PaedDr. Vladimír Vajcík V Riaditeľ
 
 
Mgr. Andrea Hranická Ha Zástupkyňa
Triedna učiteľka: 2. C
 
 
Mgr. Martina Vimpeľová Vi Zástupkyňa
Vedie krúžok: Príprava na T9 z Ma
 
 
Mgr. Dominika Bahelková Bh Triedna učiteľka: 5. A
Vedie krúžok: Anglický jazyk 2.roč.
 
 
Mgr. Barbora Bachledová Bd Triedna učiteľka: 7. B
Vedie krúžok: Vybíjaná
barbora.bachledova@gmail.com
 
 
Mgr. Viera Baránková Ba Triedna učiteľka: 1. A
Vedie krúžok: Folklórny krúžok
Kabinet: 4.A
 
 
Andrea Bordáčová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Marcela Bukvayová Bk Vychovávateľka
 
 
Eva Čajkovičová Če Vychovávateľka
 
 
Mgr. Petronela Čapová Učiteľka
 
 
Mgr. Lenka Fekete Fe Triedna učiteľka: 1. B
Vedie krúžok: Varenie, pečenie 3. ročník
Kabinet: 4.B
 
 
Mgr. Ivana Gáboríková Ga Triedna učiteľka: 3. A
Vedie krúžok: Anglický jazyk 1. roč.
Kabinet: 2.A
 
 
Mgr. Hana Hlinková Hl Triedna učiteľka: 8. A
Vedie krúžok: Anglický jazyk 1. roč.
Vedie krúžok: Cvičenia z Ma pre 8. ročník
Kabinet: 6.A
 
 
Mgr. Jana Horková Hr Triedna učiteľka: 6. A
 
 
Mgr. Elena Hranická He Triedna učiteľka: 3. B
Vedie krúžok: Čitateľský krúžok
Vedie krúžok: Školská knižnica pre 1. stupeň
 
 
Kristína Hrebičková Hb Učiteľka
 
 
Mgr. Monika Janáčová Jm Triedna učiteľka: 2. A
 
 
Mgr. Monika Kováčová Ko Učiteľka
 
 
Mgr. Andrea Krankušová Kn Triedna učiteľka: 2. B
Vedie krúžok: Anglický jazyk 2. roč.
 
 
Mgr. Magdaléna Kresánková Kr Triedna učiteľka: 9. B
Vedie krúžok: Príprava na T9 zo Sj
 
 
Mgr. Eva Kurucová Kc Triedna učiteľka: 1. C
Vedie krúžok: Atletika 1. roč.
 
 
Bronislava Mazúrová Mb Vychovávateľka
 
 
Žaneta Mihočková Mi Učiteľka
 
 
Milada Mišovýchová Mi Vychovávateľka
 
 
Mgr. Beáta Porubanová Pb Vychovávateľka
 
 
Mgr. Adela Porvazníková Po Triedna učiteľka: 4. B
Vedie krúžok: Loptové hry pre 4. roč.
 
 
Mgr. Michaela Radošovská Rd Triedna učiteľka: 7. A
Vedie krúžok: Anglický jazyk 1. roč.
 
 
Mgr. Anna Reichhardtová R Triedna učiteľka: 6. C
Vedie krúžok: Príprava na T9 z Ma
 
 
Mgr. Soňa Snopková Sn Triedna učiteľka: 3. C
Vedie krúžok: Tvorivé ruky
 
 
Mgr. Monika Sopková So Triedna učiteľka: 9. A
Vedie krúžok: Príprava na T9 zo Sj
mony .sopkova@gmail.com
 
 
Mgr. Simona Suchá Su Triedna učiteľka: 8. B
Vedie krúžok: Nebojme sa nemčiny
Vedie krúžok: Zdravotnícky krúžok
 
 
Mgr. Jana Szegényi Sz Triedna učiteľka: 4. A
Vedie krúžok: Školská knižnica pre 2. stupeň
adamea@post.sk
 
 
Mgr. Miriama Šoltysová Šo Učiteľka
miriama.krissakova@gmail.com
 
 
Mgr. Radoslava Tomášiková To Triedna učiteľka: 5. B
radoslava.uskertova@gmail.com
 
 
Mgr. Hana Treuerová Tr Triedna učiteľka: 4. C
Vedie krúžok: Varenie, pečenie 4. ročník
hana.treuerova@centrum.sk
 
 
Mgr. Mária Vajcíková Va Učiteľka
Vedie krúžok: Bedminton
 
 
Mgr. Monika Vargová Vr Triedna učiteľka: 5. C
 
 
Silvia Vyhnálková Vs Vychovávateľka
 
 
Mgr. Branislav Zápražný Z Triedny učiteľ: 6. B
Vedie krúžok: Prírodovedný krúžok

© aScAgenda 2019.0.1133 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 08.10.2018